Ilgalaikis makiažas

Ilgalaikio grožio procedūros metu tarptautiniu mąstu pripažinta ilgalaikio makiažo meistrė Ella pasirūpins Jūsų grožiu, atsižvelgdama į Jūsų veido proporcijas, plaukų spalvą, veido simetriją/asimetriją ir kitus veido bruožus. Galėsite džiaugtis tobulomis ir ryškiomis linijomis kiekvieną dieną. Profesionali permanentinio makiažo meistrė suformuos būtent Jūsų veidui labiausiai tinkančią antakių formą, lūpų kontūrus, tinkamai paryškins akių vokus, kad akys atrodytų išraiškingesnės, be to, parinks tinkamiausią atspalvį, dydį bei storį bet kuriai tobulinamai vietai.

Kirpyklos paslaugos

Patikėkite savo plaukus specialistams. Mūsų salone atliekamos procedūros tiek vyrams, tiek moterims. Rinkitės iš plataus procedūrų sąrašo – plaukų kirpimas, plaukų dažymas įvairiomis technikomis, plaukus atstatančios procedūros. 

Kosmetologo paslaugos

Remdamiesi patikimomis priemonėmis ir nuosekliu praktiniu darbu kosmetologijos srityje savo klientams siūlome individualiai parinktus, saugiausius bei kokybiškiausius odos problemų sprendimus. Pagrindinis tikslas, kurio siekiame – padėti atstatyti asmeninį fiziologinį sveikos odos ritmą ir skatinti pasitikėjimą savo natūraliu grožiu.